Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول
