Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: Note:
pt: Nota:

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: Configuration
pt: Configuração

en: Operation
pt: Operação

en: View Details
pt: Ver detalhes

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Attribute Name
pt: Nome do Atributo
