Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Configuration
ro: Configurație

en: Operation
ro: Operație

en: Mapping
ro: Mapare

en: Create user
ro: Creează utilizator
