Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
