Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Operation
ta: செயல்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
