Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు
