Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Operation
ug: مەشغۇلات
