Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Mapping
ur: میپنگ
