Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
