Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση
