Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: Action
es: Acción

en: Note:
es: Nota:

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Sync
es: Sincronización

en: Email
es: Correo electrónico

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Configuration
es: Configuración

en: Operation
es: Operación

en: Group Name
es: Nombre de grupo

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Attribute Name
es: Atributo nombre

en: Delete user
es: Eliminar usuario

en: Let's Get Started!
es: ¡Vamos a empezar!
