Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
