Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Sync
hu: Szinkron

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Operation
hu: Művelet

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Delete user
hu: Felhasználó törlése

en: User First Name
hu: Felhasználó keresztneve
