Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Email
it: E-mail

en: Configuration
it: Configurazione

en: Operation
it: Operazione

en: Mapping
it: Mappatura
