Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Save
kk: Сақтау

en: Operation
kk: Операция
