Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Operation
pl: Czynność

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Group Type
pl: Typ grupy

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: Let's Get Started!
pl: Zaczynajmy!

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji
