Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Mapping
fa: نگاشت
