Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Operation
sk: Operácia

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Group Type
sk: Typ skupiny
