Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Operation
sq: Veprimi
