Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Mapping
sr: Мапирање
