Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Action
uk: Дія

en: Note:
uk: Примітка:

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Operation
uk: Дія

en: Group Name
uk: Назва групи

en: View Details
uk: Переглянути подробиці

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Delete Users
uk: Видалити користувачів

en: Group Type
uk: Тип групи

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: Delete user
uk: Вилучити користувача

en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

en: Let's Get Started!
uk: Почнемо!

en: Upgrade Plan
uk: План оновлення
