KeyCRM (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Remove
bg: Премахни

en: Settings
bg: Настройки

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Production
bg: Продукт
