KeyCRM (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra
