KeyCRM (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Method
hr: Metoda

en: Payment method
hr: Način plaćanja
