KeyCRM (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Remove
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Custom
id: Tersuai

en: Method
id: Metode

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Shipping method
id: Metode pengiriman

en: Add payment method
id: Tambah metode pembayaran

en: Add shipping method
id: Tambah metode pengiriman
