KeyCRM (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Remove
kk: Өшіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Custom
kk: Өзгертпелі
