KeyCRM (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Development
uk: Розробка

en: Remove
uk: Вилучити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Custom
uk: Власний

en: Method
uk: Спосіб

en: Production
uk: Експлуатація

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Environment
uk: Середовище

en: Local
uk: Локаль

en: Shipping method
uk: Спосіб доставки

en: Add payment method
uk: Додати спосіб оплати

en: Add shipping method
uk: Додати спосіб доставки
