KeyCRM (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: Remove
vi: Xoá

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Method
vi: Phương thức

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Environment
vi: Môi trường

en: Local
vi: Cục bộ
