Khalti (1.0.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Mode
ar: النمط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Pending
ar: معلّق

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Live
ar: مباشر

en: Apply
ar: تطبيق

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي
