Khalti (1.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
