Khalti (1.0.0) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Transaction date
fi: Kaupan päiväys

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Mode
fi: Tila

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Pending
fi: Odottaa

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Apply
fi: Käytä

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Contact email
fi: Yhteyssähköposti

en: Total price
fi: Hinta yhteensä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
