Khalti (1.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
