Khalti (1.0.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Transaction date
gu: લેવડ-દેવડ તારીખ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
