Khalti (1.0.0) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Transaction date
ja: トランザクション日

en: Actions
ja: アクション

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Mode
ja: モード

en: Desc
ja: 降順

en: Order
ja: オーダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Transaction status
ja: トランザクションのステータス

en: Completed
ja: 完了

en: Live
ja: ライブ

en: Apply
ja: 適用

en: Canceled
ja: キャンセル

en: Language code
ja: 言語コード

en: Offset
ja: オフセット

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: About
ja: アバウト

en: Contact email
ja: 連絡先メールアドレス

en: Total price
ja: 合計価格

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Displaying @start - @end of @total
ja: @total 件中の @start 件目～ @end 件目を表示
