Khalti (1.0.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Transaction date
ka: ტრანზაქციის თარიღი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
