Khalti (1.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Transaction date
kk: Операцияның датасы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Mode
kk: күй

en: Language code
kk: Тілдің коды
