Khalti (1.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Mode
km: របៀប​

en: Order
km: លំដាប់

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
