Khalti (1.0.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Transaction date
lt: Operacijos data

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Mode
lt: Būdas

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Live
lt: Gyva

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: About
lt: Apie

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
