Khalti (1.0.0) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Transaction date
lv: Darījuma datums

en: Actions
lv: Darbības

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Mode
lv: Režīms

en: Desc
lv: Dilst.

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
