Khalti (1.0.0) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Transaction date
nl: Transactiedatum

en: Actions
nl: Acties

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Mode
nl: Modus

en: Desc
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Pending
nl: In afwachting

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Expired
nl: Vervallen

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Transaction status
nl: Transactiestatus

en: Completed
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Language code
nl: Taalcode

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: About
nl: Over

en: Contact email
nl: Contact e-mail

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Delete form
nl: Formulier verwijderen

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total
