Khalti (1.0.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Mode
nn: Modus

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -
