Khalti (1.0.0) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Transaction date
ro: Data tranzacţiei

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Mode
ro: Mod

en: Desc
ro: Descendent

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Pending
ro: În așteptare

en: Expired
ro: Expirat

en: Completed
ro: Finalizată

en: Apply
ro: Aplică

en: Canceled
ro: Anulate

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Offset
ro: Decalaj

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: About
ro: Despre

en: Contact email
ro: E-mail de contact

en: Total price
ro: Preț total

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total
