Khalti (1.0.0) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Transaction date
sk: Dátum transakcie

en: Actions
sk: Akcie

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Mode
sk: Režim

en: Desc
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Commerce
sk: Obchod

en: Expired
sk: Vypršané

en: Transaction status
sk: Stav transakcie

en: Completed
sk: Ukončená

en: Live
sk: Naživo

en: Apply
sk: Použiť

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: About
sk: Informácie o

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: Total price
sk: Celková cena

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
