Khalti (1.0.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Order
te: క్రమం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
