Khalti (1.0.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Transaction date
ug: سودا ۋاقتى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Mode
ug: مودېل

en: ,
ug: ،

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
