Khalti (1.0.0) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Transaction date
uk: Дата транзакції

en: Actions
uk: Дії

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Test
uk: Тест

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Mode
uk: Режим

en: Desc
uk: Спад

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Pending
uk: Очікування

en: Commerce
uk: Комерція

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Transaction status
uk: Статус операцій

en: Completed
uk: Завершено

en: Create new transaction
uk: Створити нову операцію

en: Transaction id
uk: id операції

en: Live
uk: Наживо

en: Apply
uk: Застосувати

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Language code
uk: Код мови

en: Offset
uk: Зміщення

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: About
uk: Про модуль

en: Contact email
uk: Контактна електронна адреса

en: Total price
uk: Загальна вартість

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total
