Khalti (1.0.1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Mode
bg: Режим

en: Order
bg: Поръчка

en: Pending
bg: В изчакване

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Expired
bg: Изтекли

en: Live
bg: Живот

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Total price
bg: Обща цена
