Khalti (1.0.1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Transaction date
cs: Datum transakce

en: Actions
cs: Akce

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Edit
cs: Upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Mode
cs: Režim

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Transaction status
cs: Status transakce

en: Completed
cs: Dokončené

en: Apply
cs: Použít

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Offset
cs: Posun

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: About
cs: Popis

en: Total price
cs: Celková cena

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: The status of the transaction.
cs: Stav transakce.

en: Asc
cs: Vzestupně
