Khalti (1.0.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
