Khalti (1.0.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
